Kvalitātes vadības sistēma

Standarts ISO 9001:2015 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības” ir pasaulē pazīstamākais standarts. Uzņēmuma atbilstība šim standartam klientiem apliecina, ka „Latvijas Vēstnesis” rūpējas par savu produktu un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu (KVS), periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.

KVS apliecina, ka mēs cenšamies izzināt klientu vēlmes; tiecamies uzturēt nemainīgi labu kvalitāti mūsu produktiem un pakalpojumiem; vēlamies nodrošināt sistemātiskumu un caurskatāmību procesos, kā arī nemitīgi uzlabot sadarbību ar ārštata autoriem, citiem sadarbības partneriem un sabiedrību.

Kvalitātes vadības sistēma uzņēmumā tika ieviesta un sertificēta 2004. gadā saskaņā ar standarta ISO 9001:2000 prasībām, bet kopš 2016. gada aprīļa kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunā standarta – ISO 9001:2015 - prasībām.

2022. gada martā saņemts akreditēts atbilstības sertifikāts  ISO 9001:2015, kas apliecina, ka organizācijā ieviestā vadības sistēma atbilst starptautiskā standarta prasībām. 

Balvas

Kvalitātes balva
Starptautiskā kvalitātes inovāciju gada balvas