Likumi.lv aicina darbā tiesību aktu sistematizācijas speciālistu

2022. gada 12. janvāris

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” meklē jaunu kolēģi! Tiesību aktu vietnes likumi.lv darbības nodrošināšanai aicinām darbā tiesību aktu sistematizācijas speciālistu.

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" sabiedrībai nodrošina valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu - oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls “Jurista Vārds”, juristavards.lv). Videovizītkarte: https://youtu.be/GxT9-NVtzBE

Galvenie pienākumi:

  • tiesību aktu sistematizācija un konsolidācija* (darbs ar vietnes likumi.lv datu bāzi)
  • komunikācija ar vietnes lietotājiem

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība (var būt pēdējo kursu students)
  • zināšanas vispārējā tiesību teorijā
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas labas angļu valodas zināšanas
  • teicamas prasmes darbā ar datoru
  • precizitāte un spēja koncentrēties, analītiskā domāšana, darbs komandā
  • atbilstība epidemioloģiskās drošības prasībām**

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas (t.sk. veselības apdrošināšanu)
  • darba vietu Rīgas centrā vai iespēju strādāt attālināti (nodrošinot nepieciešamo darba aprīkojumu)

CV un motivācijas vēstuli līdz 11. februārim aicinām sūtīt uz e-pastu: vakance@lv.lv.

Alga no 1200 līdz 1500 EUR.

* Saskaņā ar MK 18.02.2014 noteikumiem Nr. 101 “Starptautisko līgumu uzskaites un tiesību aktu sistematizācijas noteikumi”.
** Saskaņā ar MK 28.09.2021 noteikumiem Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", uzsākot pildīt darba pienākumus, jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz sarunu. Piesakoties uz vakanci, kandidāts apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai VSIA "Latvijas Vēstnesis" Personāla daļā ar mērķi tos apstrādāt personāla atlases procesa ietvaros. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija