“Jurista Vārds” – Tavs kompetences trenažieris! Arī 2023. gadā

2022. gada 5. oktobris

Žurnāla "Jurista Vārds" abonementa attēls.

Abonējiet žurnālu "Jurista Vārds" 2023. gadam un iegūstiet ne tikai jaunākos žurnālus (drukāto un digitālo versiju), bet arī neierobežotu pieeju vairāk nekā 16 000 rakstu lielajam arhīvam, ko veidojuši teju 2000 autoru daudzu gadu garumā. 

Plašā arhīva jeb datubāzes saturu, kurai pieeju iegūst abonenti, radījuši tieslietu nozares profesionāļi. Uz "Jurista Vārda" publikācijām regulāri atsaucas tiesu spriedumos, tiesību zinātnē, normatīvo aktu projektos un pētījumos.   

Mūsu abonenti reizi gadā bez papildu samaksas saņem arī tematisko grāmatžurnālu par aktuāliem tiesību jautājumiem. 

Akcija klientiem, kas abonējuši "Jurista Vārdu" 2022. gadam, – 10 % atlaide visiem abonementa veidiem, abonējot uz visu 2023. gadu (līdz šā gada 30. novembrim ievadiet nosūtīto kodu)! 

2023. gadam pieejami trīs abonementa veidi – atkarībā no lasītāju/lietotāju skaita, kam pieejams žurnāla saturs:  

Abonementi veidoti tā, lai nodrošinātu juristu profesionālās vajadzības atkarībā no tā, kā norit viņu darbs (individuāli, nelielā kolektīvā vai plašā birojā):  

  • katram lietotājam vienlaikus ir pieeja žurnāla digitālajam saturam no 2 ierīcēm; 
  • var noformēt abonementu ar vai bez drukātās versijas (1 žurnāls nedēļā) – cena abos gadījumos ir nemainīga. 

Iesakām izmantot personalizētās iespējas! Katra lietotāja profilā ir nodrošināti šīs datubāzes izmantošanai nepieciešamie personalizētie rīki. Piemēram, ir iespēja veidot biežāk lietojamo publikāciju sarakstus un tematiskās mapes, atstāt pie rakstiem personiskas piezīmes, atlasīt un mapēs krāt noderīgus citātus – rakstu tēzes utt.   

Nedēļas žurnāls "Jurista Vārds" turpina savu misiju – attīstīt Latvijas tiesisko sistēmu un veicināt juristu profesionālo kompetenci.  

Plašāka informācija – abonēšanas noteikumos un Lasītāju servisā (kontakti)

Žurnālu izdod un portālu juristavards.lv uztur izdevējs "Latvijas Vēstnesis".  

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija