Grāmata "Kriminālprocesa likuma komentāri. A daļa" — atkal pārdošanā

2023. gada 21. marts

Foto: Santa Koha / Latvijas Vēstnesis.

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" sarūpējis papildtirāžu grāmatas "Kriminālprocesa likuma komentāri. A daļa" 2019. gada izdevumam. Atkārtoti izdoto grāmatu var iegādāties "Latvijas Vēstneša" internetveikalā, kur tā pieejama par izdevēja cenu.  

Grāmatas papildtirāžā pievienoti Kriminālprocesa likumā izdarītie grozījumi no brīža, kad 2019. gadā nāca klajā komentāru izdevums, līdz 2023. gada 1. martam. Izdevumam ir vērtīgs satura papildinājums – norādīti likuma panti, kuros veikti grozījumi.  

Profesores K. Stradas-Rozenbergas recenzētā zinātniskā monogrāfija savulaik tapa četru gadu laikā. Komentāru veidošanā piedalījās 14 autori, Latvijā atzīti savas jomas speciālisti, lielākā daļa no tiem ir Latvijas augstskolu docētāji, zinātnieki. Izdevums veidots kā atsevišķu Kriminālprocesa likuma pantu secīgs komentārs.  Monogrāfija ir ļoti pieprasīta, tādēļ "Latvijas Vēstnesis" izlēma nodrošināt tā pieejamību.  

Komentāri būs noderīgi gan studentiem, kas apgūst kriminālprocesam veltītus studiju kursus, gan personām, kuras profesionāli saistītas ar kriminālprocesa praktisku piemērošanu, gan ikvienam interesentam, kurš vēlas gūt ieskatu Latvijas kriminālprocesa tiesībās, izprast Kriminālprocesa likuma normu saturu un to piemērošanas aktuālos aspektus.  

"Latvijas Vēstnesis" internetveikalu izmanto preču un pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī klientu informēšanai par aktuālajiem piedāvājumiem. Šeit var iegādāties:   

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv. 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija