Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Oficiālie paziņojumi
→
Abonēšana / Iegāde
↓
·
Jurista Vārds (drukātais)
·
E-žurnāls (e-versija)
·
Komplekts (drukātais + e-žurnāls)
·
Pieteikties e-versijai
·
Kur nopirkt?
·
Abonēšanas noteikumi
·
Rakstu iegāde (1 vai 5)
·
E-žurnāla iegāde
·
Iegādes noteikumi
Grāmatas
→
Reklāma / Sludinājumi
→
 
 

ATSEVIŠĶA E-ŽURNĀLA UN RAKSTU IEGĀDES UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

No 2022. gada 1. janvāra mainās "Jurista Vārda" abonēšanas modelis, un tas maina arī mazumtirdzniecības iespējas. No 29. novembra e-žurnālu vairs nevarēs iegādāties ar kodu kā atsevišķu vienību. E-žurnālu mazumtirdzniecības vietā - izdevīgs abonements! 

Noteikumi par preču pasūtīšanu

 • Pircējam, veicot pasūtījumu, jāiepazīstas ar šiem noteikumiem un privātuma politiku.
 • Rēķins  tiek sagatavots elektroniski un nosūtīts uz Pircēja norādīto e-pasta adresi. Noformējot pasūtījumu, Pircējs piekrīt saņemt rēķinu elektroniski bez rekvizīta “Paraksts”. Pēc Pircēja pieprasījuma rēķins var tikt nosūtīts pa e-pastu arī ar drošu elektronisko parakstu.
 • Pircējam ir iespēja samaksāt par precēm tiešsaistē, izmantojot Mobilly, maksājumu karti vai internetbanku, kas norādītas pasūtījuma maksāšanas veida izvēlnē. Pircējam jāaizpilda maksājuma veikšana nepieciešamie lauki, kas norādīti kā minimāli nepieciešamie maksājuma veikšanai, un jāveic maksājumus.

Arhīva rakstu iegāde un lietošana

Rakstus, kas publicēti pirms 2013. gada 1. jūlija, var iegādāties kā atsevišķas vienības. Lietotājs saņem kodu, ar kuru atvērt interesējošo publikāciju.

 • Kods pēc apmaksas tiks nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi.
 • Kods ir jāaktivizē 14 dienu laikā kopš tā iegādes.

Aktivizētais kods (tas jāievada pie izvēlētā raksta /-iem) nodrošina šādu pieeju:

 • iegādājoties 1 rakstu (cena - 1 eiro), piekļuve - diennakti (24h) no koda aktivizēšanas brīža (šajā laika periodā rakstu var lietot neierobežoti);
 • iegādājoties 5 rakstus (cena - 4,50 eiro), piekļuve - 5 diennaktis no koda aktivizēšanas brīža (šajā laika periodā rakstus var lietot neierobežoti).

E-žurnāla iegāde un lietošana

Elektroniskais žurnāls "Jurista Vārds" (turpmāk e-žurnāls) ir maksas saturs, kas pieejams tiešsaistē, izveidojot kontu un autorizējoties portālā juristavards.lv:

 • žurnāla vai komplekta abonentiem;
 • tiem, kas iegādājušies atsevišķu numuru.

Visi žurnāla numuri pieejami portāla juristavards.lv sadaļā "Kiosks". Iegādājoties e-žurnālu (cena - 5 eiro), lietotājs saņem kodu, kas jāievada, uzklikšķinot uz izvēlētā numura vāciņa un pēc tam uz norādes "E-žurnāls":

 • No 2013. gada 1. jūlija līdz jaunākajam numuram ieskaitot: iespēja lietot e-žurnālu uzreiz pēc pirkuma apmaksas;
 • No 2008. gada 8. janvāra līdz 2013. gada 1. jūlijam: iespēja pasūtīt interesējošo e-žurnāla numuru, kas tiks sagatavots vienas darbdienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

Piekļuves kods

Lai iegūtu tūlītēju pieeju konkrētam žurnāla digitālās versijas laidieniem jeb e-žurnālam, nepieciešams iegādāties kodu.

 • Kods pēc apmaksas tiks nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi.
 • Kods ir jāaktivizē 14 dienu laikā kopš tā iegādes (to ievadot pie izvēlētā žurnāla numura).
 • Piekļuve e-žurnālam: 24 h diennaktī neierobežotu laiku no koda aktivizēšanas brīža, izņemot gadījumus, kad veiktas izmaiņas platformā (šādā situācijā Pircējs tiek brīdināts 30 dienas iepriekš).
 • Priekšnosacījums - lai piekļūtu un lietotu nopirkto laidienu, nepieciešams izveidot kontu portālā juristavards.lv un autorizēties.
 • Nopirktais e-žurnāls ir pieejami profila sadaļā TAVI E-ŽURNĀLI.
 • Atkārtota koda ievade vairs nav nepieciešama.

Iegādājoties e-žurnālu, klients saņem pieeju konkrētā numura saturam 2 formātos:

 • šķirstāmajam e-žurnālam, kas ir identisks drukātajam žurnālam - katra e-žurnāla numura saturs un salikums atbilst attiecīgajam drukātajam izdevumam. E- žurnālu kopumā vai tā daļu var izdrukāt, un tam ir savs lokālais meklētājs;
 • parastajam tīmekļa formātam (HTML) jeb e-versijai. Katru rakstu atsevišķi var izdrukāt, komentēt, izmantot raksta rīkus, kā arī personalizētās iespējas, piemēram, pievienot rakstam piezīmes, iezīmēt un saglabāt citātus, pievienot rakstu savai grāmatzīmju mapei (pieejamas katra lietotāja profilā).

Šīs iespējas neattiecas uz "Jurista Vārda" speciālizlaidumiem, kuriem ir augstāka cena nekā ikdienas laidienu mazumtirdzniecības cena.

Lietotāja atbildība

Ikvienam e-žurnāla pircējam un lietotājam ir saistoši gan šie, gan arī portāla juristavards.lv lietošanas noteikumi, ciktāl tie attiecas uz izvēlēto pakalpojumu.

Uz ikvienu e-žurnālu - gan iegādāto, gan brīvpieejai nodoto - ir attiecināmi visi autortiesības reglamentējošie normatīvie akti.

E-žurnāla lietotājiem ir aizliegts šo izdevumu saturu izplatīt tālāk, kā arī izmantot komerciāliem mērķiem.

Strīdus risināšana un pakalpojuma kvalitāte

Ja pakalpojuma sniedzēja vainas dēļ atsevišķa e-žurnāla pircējam šo noteikumu apmērā un kārtībā nav nodrošināta piekļuve iegādātā e-žurnāla saturam, tai skaitā ir liegta piekļuve lietotāja profilam portālā juristavards.lv (izņemot īslaicīgus tehniskus traucējumus portāla darbībā), klients savas pretenzijas par pakalpojuma kvalitāti nosūta brīvas formas iesniegumā uz e-pastu abonenti@lv.lv.

Ja pēc saņemto pretenziju izskatīšanas un apstākļu noskaidrošanas, tostarp sazinoties ar klientu, apstiprinās iesniegumā minētie fakti, kas norāda uz nepienācīgi sniegtu pakalpojumu šo noteikumu izpratnē, klientam ir tiesības uz kompensāciju par tam radītajām neērtībām. Šādā gadījumā kompensācijai tiek piedāvāta brīva piekļuve vēl jebkuram citam vienam e-žurnāla numuram pēc klienta izvēles.

Pretenzijas par nepienācīgi sniegtu pakalpojumu rakstveidā var pieteikt 30 dienu laikā no to rašanās brīža jeb no brīža, kad pakalpojums nav bijis pieejams vai nodrošināts pienācīgā apmērā.

 

Izvēlies un abonē!

67311161

Darba dienās
no 9:00 līdz 17:00

 

 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).