Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

”Jurista Vārds” aicina pieteikties pētniecisko darbu konkursam

30.08.2017.

Publicitātes attēls.

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas žurnāls “Jurista Vārds” rīko pētniecisko darbu konkursu, kurā piedalīties aicināti jurisprudences studenti un jaunie juristi!

Konkurss kļuvis par potenciālo un arī drosmīgo jauno juristu "tiltu uz nākotni". Tajā var piedalīties ikviens valsts atzītas tiesību zinātņu profesionālās un akadēmiskās studiju programmas students, kurš mācās pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības, bakalaura vai maģistra studiju programmās, kā arī juristi, kuri jau noslēguši tieslietu studijas.

“Aicinām tevi, Latvijas augstskolas jurisprudences student vai nesenais absolvent, pārbaudīt sava pētnieciskā darba konkurētspēju, nododot to lasīšanai un vērtēšanai Latvijā atzītiem tiesību profesionāļiem! Darbs var būt arī par kādu šauru vai maz pētītu jautājumu (konkursa komisija ir priecīga no studentiem uzzināt ko jaunu), kā arī var nebūt tikt novērtēts pašmāju mācību iestādē ar visizcilāko vērtējumu (varbūt pasniedzēji kļūdās!). Galvenais, lai studiju gaitā veiktā pētniecība būtu iedvesmojusi attīstīt prasmes vispusīgi izpētīt apskatāmo juridisko problēmu, kā arī nonākt pie loģiskiem, no pētījuma izrietošiem secinājumiem un priekšlikumiem,” tā aicina “Jurista Vārds”.  

Konkursam darbs jāiesniedz līdz 1. oktobrim (ieskaitot), sūtot to uz e-pastu juristavards@lv.lv. Darbu var iesniegt tikai elektroniskā formātā.

Iesūtītos darbus vērtē komisija, kuras sastāvā ir žurnāla "Jurista Vārds" autori un redakcijas locekļi, kā arī augstskolu mācībspēki un citi Latvijā atzīti tieslietu lietpratēji.

Dalība vienīgajās nacionāla mēroga tieslietu studentu un jauno juristu zinātniski pētniecisko darbu sacīkstēs Latvijā dos iespēju gūt neatsveramu pieredzi un piedzīvojumu, kā arī iespēju šajā gadā piedalīties unikālā pasākumā – žurnāla "Jurista Vārds" 1000. laidiena svinībās, kas pulcēs daudzus Latvijas prominentus juristus.

Labākajiem darbu autoriem katrā sekcijā piešķirs balvas: žurnāla "Jurista Vārds" 2018. gada abonements un žurnāla izdevēja VSIA "Latvijas Vēstnesis" apgādā izdotā juridiskā literatūra. Uzvarētājam kopvērtējumā – naudas balva un juridiskā literatūra.

Konkursa rīkošana un dalība tajā nozīmē ilgtermiņa ieguvumus gan žurnālam, gan konkursa dalībniekiem: šīs sacīkstes laureāti ir ļoti augstvērtīgs papildinājums "Jurista Vārda" autoru lokam, kas pakāpeniski un pārliecinoši nostājas līdzās pieredzējušām jurisprudences autoritātēm, savukārt ieraksts biogrāfijā, kas apliecina uzvaru šajā konkursā, var kļūt par nozīmīgu jebkura jaunā tiesībnieka profesionālās karjeras veicinātāju.

Žurnāla redakcija dalībniekiem vēl labu veiksmi "Jurista Vārda" pētniecisko darbu konkursā!

 "Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).