Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Uzsaukumam “Latvijas pilsoņiem!” - 100

26.11.2018.

LV portāla infografika.

Šogad simtgadi atzīmējam ne vien Latvijas valstij un oficiālā izdevēja institūcijai, bet arī konstitucionāla ranga akta - uzsaukumam “Latvijas pilsoņiem!”. Ar kādu mērķi un kurš to radīja?

1918. gada 18. novembrī, kad Latvijas Tautas padome proklamēja Latvijas Republiku un izveidoja Pagaidu valdību, pieņēma arī uzsaukumu “Latvijas pilsoņiem!”. To parakstīja Latvijas Pagaidu valdības Ministru prezidents Kārlis Ulmanis un Tautas padomes priekšsēdētāja biedrs Gustavs Zemgals.

Ar šo uzsaukumu neatkarīgās Latvijas Pagaidu valdība pirmo reizi vērsās pie saviem pilsoņiem ar noteiktu mērķi – informēt par valststiesiskām izmaiņām un aicināt atbalstīt valdības darbu Latvijas labā. Uzsaukums joprojām ir spēkā esošs konstitucionāla ranga akts Latvijas tiesiskajā sistēmā.

Vairāk par simts gadus veco publikāciju - lasi LV portāla rubrikas “Likumi - jubilāri” novembra publikācijā: Uzsaukums “Latvijas pilsoņiem!” – valsts tiesiskās sistēmas pamats

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).