Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Amatu konkursi "Latvijas Vēstnesī" - kārtība līdz gada nogalei nemainīga

27.06.2018.

Vietnes vestnesis.lv ekrānšāviņš. Oficiālo paziņojumu grupa "Amatu konkursi" apkopo valsts un pašvaldību institūcijas uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolu - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.

Saeima pieņēmusi lēmumu no 2019. gada atklātu konkursu sludinājumus uz ierēdņu amatiem publicēt Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču portālā, tādējādi atsatoties no to oficiālās publikācijas izdevumā “Latvijas Vēstnesis” (pieejams vietnē vestnesis.lv).

Vēršam lietotāju uzmanību uz to, ka līdz 2018. gada 31. decembrim nekas nemainās - vietnē vestnesis.lv līdz šā gada beigām iedzīvotājiem ir un būs pieejamas gan aktuālās vakances valsts pārvaldē, gan viss amatu konkursu un to rezultātu arhīvs.

Savukārt LV portālā pieejama strukturēta informācija - aktuālie darba sludinājumi. Sistematizētu amatu konkursu gadījumā interesentiem ir iespēja apskatīt gan visas jaunās vakances, gan atlasīt tās pa reģioniem, darba vietām, tēmām u. c.

Par jaunākajām vakancēm valsts pārvaldē turpināsim informēt interesentus arī sociālo tīklu kontos:

21. jūnijā trešajā lasījumā apstiprināja Valsts kancelejas rosinātos grozījumus Valsts civildienesta likumā. Priekšlikums bija sekojošs: aizstāt 8. panta pirmajā daļā vārdus “oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”” ar vārdiem “Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā”.

Līdz šim amatu konkursi vienlaikus tika publiskoti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis” un NVA vakanču portālā.

“Amatu konkursi” ir viena no populārākajām “Latvijas Vēstneša” oficiālo paziņojumu grupām. Pērn vietnē vestnesis.lv iedzīvotāji tos skatījuši vairāk nekā 530 000 reižu.

Kopumā 2017. gadā vietne vestnesis.lv apmeklēta 1,6 miljonu reižu, lletotāji atvēruši teju 6 miljonus lappušu (reģistrētie skatījumi - 5 720 988).

Grozījumi likumā izsludināti un oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (pieejams vietnē vestnesis.lv) publicēti 4. jūlijā.

Informācijas iesniedzējiem!

Amatu konkursi gluži tāpat kā izsoles, mantojumu ziņas, Komercreģistra ziņas, Uzņēmumu reģistra ziņas, pilnvaru atsaukumi, dokumentu un zīmogu atsaukumi utt. ir oficiālie paziņojumi, kas sakārtoti grupās un kas iedzīvotājiem vienkopus ir pieejami „Latvijas Vēstnesī”.

„Latvijas Vēstnesī” kā oficiālus paziņojumus publicē publisko reģistru ierakstus, publisko tiesību subjektu, to amatpersonu un privātpersonu sludinājumus, paziņojumus vai informāciju, ja to oficiālu publicēšanu paredz ārējie normatīvie akti. To nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums (OPTIL).

Sludinājumu iesniegšanas kārtība līdz gada nogalei nemainīga:

Svarīgi par oficiālajiem paziņojumiem (sludinājumiem)

  • „Latvijas Vēstnesī” kā oficiālus paziņojumus publicē tikai tādu informāciju, kuru oficiālu publicēšanu paredz ārējie normatīvie akti (OPTIL 10. pants);

  • par informācijas saturu atbild tās iesniedzējs - viņa pienākums ir nodrošināt, lai publicēšanai iesniegtā informācija atbilstu

    • valsts noslēpuma,

    • ierobežotas pieejamības informācijas,

    • fizisko personu datu aizsardzības prasībām (OPTIL 11. pants);

  • maksa par oficiālo publikāciju un atvieglojumus nosaka Oficiālo publikāciju noteikumi. Cenrādi - arī informācijas atkalizmantošanas maksa.


Vairāk par paziņojumu iesniegšanu, cenām un apliecinājumiem:

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).