Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Jaunās datu regulas piemērošanas komentāri. JURISTA VĀRDA numura tēma

14.11.2017.

Foto: Santa Sāmīte.

No 2018. gada 25. maija praksē būs jāsāk piemērot jauno datu aizsardzības regulu. Jo tuvāk minētais datums, jo vairāk jautājumu rodas. Kas, kādā veidā un apjomā nokļūs jaunās regulas skavās? Žurnāls “Jurista Vārds” velta atsevišķu numuru šai tēmai.

“Lai iezīmētu, ko tieši jaunā regula mainīs salīdzinājumā ar līdzšinējo kārtību, kā arī lai sniegtu atbalstu tās praktiskajā piemērošanā, “Jurista Vārds” tematiskā numurā apkopojis plašu autoru kolektīvu, caur kuru rakstiem sniedzot pirmos tik apjomīgus jaunās regulas piemērošanas komentārus un vadlīnijas latviešu valodā,” tēmu piesaka “Jurista Vārda” galvenās redaktores vietniece Sannija Matule.

Tāpat šajā numurā publicēts Datu valsts inspekcijas skaidrojums par atsevišķiem datu aizsardzības jēdzieniem un terminiem ar mērķi − veicināt vienotas terminoloģijas izmantošanu datu aizsardzības jomā.

“Lai gan Vispārīgā datu aizsradzības regula ievieš jaunu pieeju un nosacījumus attiecībā uz personas datu aizsardzības nodrošināšanu, šis regulējums ir tikai cēloņsakarīgs, racionāls un saprātīgs informācijas tehnoloģiju un mūsdienu cilvēku dzīves attīstības turpinājums,” norāda viena no speciālā numura autorēm Jekaterina Macuka, kas šobrīd ir Tieslietu ministrijas padomniece datu jautājumos Moldovā.

Ņemot vērā tēmas aktualitāti, žurnāls izdots papildu tirāžā.

Interesentiem! Tematisko “Jurista Vārdu” var iegādāties, kontaktējoties ar LASĪTĀJU SERVISU:

  • 80006000; 67311161;  

  • abonenti@lv.lv

vai klātienē mūsu Klientu centrā: Bruņinieku 53, Rīgā.

Numurs pieejams arī elektroniski: 2017. gada 14. novembra “Jurista Vārds”

Visi žurnāli: KIOSKS

“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).