Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Sports un tiesības no jurista skatpunkta. JURISTA VĀRDA numura tēma

16.08.2016.

Publicitātes attēls. 16. augusta e-žurnāla "Jurista Vārds" atvērums.

16. augustā klajā nācis žurnāla "Jurista Vārds" tematiskais numurs. Šobrīd, kad Brazīlijā vēl norisinās XXXI vasaras olimpiskās spēles, "Jurista Vārds" lēmis aktualizēt tēmu par tiesībām sportā.

”Pēdējo gadu un arī šo spēļu notikumi liecina, ka aplūkojamo aspektu netrūkst – aizvien jauni dopinga skandāli ar tiem sekojošiem sodiem, kas nereti turpinās ar domstarpību risināšanu starptautiskajā arēnā un tiesā, atbildība par sportistu un apmeklētāju drošību un veselību, piemēram, kontekstā ar tā dēvēto Zikas vīrusu. Šie un vēl citi jautājumi analizēti šī speciālizdevuma numura tēmā,” redakcijas slejā raksta "Jurista Vārda" galvenā redaktora vietniece Sannija Matule


Tieši dopinga jautājums un ar to saistītās problēmas, skandāli un pat šokējoši fakti ir centrālā ass vairāku autoru rakstos (zvērināts advokāts un LU Juridiskās fakultātes lektors Mārcis Krūmiņš, Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļas eksperts Mārtiņš Dimants, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas jurists Mg. iur. Mārtiņš Dambergs u. c.).

Žurnāla jaunākais numurs elektroniski: 2016. gada 16. augusta “Jurista Vārds”

Visi žurnāli: KIOSKS


“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).