Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Oktobra akcija: tiesībzinātnes studentiem dāvinām "Jurista Vārdu"

07.10.2015.

Par labu un gaidītu ikgadēju tradīciju kļuvusi specializētā žurnāla "Jurista Vārds" rudens akcija vairākās augstskolās. Īsi pēc jaunā akadēmiskā mācību gada sākuma tiesībzinātnes studentiem piedāvājam "Jurista Vārda" bezmaksas eksemplārus - otrdienas priekšpusdienās katrā no augstskolām nogādājam jaunākā numura eksemplārus.

Kopumā otrdienās pie studentiem ceļu mēro ap 1000 bezmaksas eksemplāru. Šī akcija ir izdevēja "Latvijas Vēstnesis" un "Jurista Vārda" redakcijas labās gribas žests - iepazīstināt tiesībzinātnes studentus ar specializēto izdevumu topošajiem profesionāļiem. Ceram, ka, izlasot jaunos numurus, studenti gūs mācību procesā noderīgas zināšanas un atziņas un kļūs par pastāvīgiem lasītājiem.
 

Mūsu sadarbības partneri līdz šim bija četras augstskolas:

  • Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte;

  • Biznesa augstskola “Turība”;

  • Rīgas Stradiņa universitāte;

  • Baltijas Starptautiskā akadēmija.

Taču jau no nākamās nedēļas (13. oktobra) "Jurista Vārda" stends uz laiku tiks izvietots arī Rīgas Juridiskajā augstskolā.  
 

Studentu ievērībai

  • Katrā no augstskolām ik otrdienu nogādājam noteiktu žurnāla eksemplāru skaitu. Stendi līdz nākamajai otrdienai vairs netiek papildināti.

  • Šogad akcija ilgs četras nedēļas - tātad četras oktobra otrdienas (06.10.; 13.10.; 20.10.; 27.10.).

  • Akcijas laikā žurnāli studentiem pieejami bez maksas.


Tāpat arī atgādinām, ka studentiem ir lieliska iespēja abonēt "Jurista Vārdu" par īpaši izdevīgu cenu. Par oktobra akciju un abonementu veidiem 2016. gadam skat. šeit: Tikai oktobrī: „Jurista Vārda” abonementi 2016. gadam ar 15% atlaidi

 

Foto: Santa Sāmīte, Latvijas Vēstnesis.
Viens no “Jurista Vārda” stendiem, kas izvietots Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Otrdienās stends tiek papildināts ar 300 “Jurista Vārda” eksemplāriem.


“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).