Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Sākusies Latvijas juristu aptauja par „Jurista Vārdu”

25.05.2015.

Lai noskaidrotu esošās un potenciālās auditorijas viedokli un iegūtu datus turpmākai attīstības stratēģijai, žurnāls „Jurista Vārds” sadarbībā ar socioloģijas profesionāļiem rīko Latvijas juristu aptauju.

 

Šāda auditorijas un potenciālās auditorijas vajadzību izpēte nepieciešama žurnāla „Jurista Vārds” 2016.–2020.gada attīstības stratēģijas izstrādē. Tā aptver visus žurnāla esamībā svarīgos aspektus – saturu, autorus, formātu, pieejamību u.tml.

Pētījumu veic nodibinājums „Baltic Institute of Social Sciences”. Metode – interneta anketa, par kuru pētnieki potenciālo respondentu loku informē e-pastā, nosūtot saiti uz aptauju un aicinot izteikt viedokli.


Saiti uz aptauju respondenti saņems e-pastā

Aicinām tos mūsu lasītājus, kuri saņems šādu „Baltic Institute of Social Sciences” sūtītu vēstuli "Aptauja par juristu darbā izmantotajiem informācijas avotiem un žurnālu "Jurista Vārds"", atsaukties un piedalīties! Aptauja norisināsies no 25. līdz 31.maijam un respondentam aizņems aptuveni 10–15 minūtes laika (atsevišķi lauki ir arī kā atvērtie jautājumi, kur var ierakstīt vērtējumu, ieteikumus, pārdomas vai vienkārši novērojumus).

Jau iepriekš pateicamies visiem respondentiem par atsaucību un veltīto laiku! Jūsu viedoklis, vērtējums un ieteikumi ir ļoti nozīmīgi žurnāla un tā pieejamības pilnveidē nākotnē.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar „Jurista Vārda” redakciju: juristavards@lv.lv.


„Latvijas Vēstnesis” noskaidro sabiedrības vajadzības

Vienlaikus informējam, ka arī oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” tikko kā veica sabiedrībās domas izpēti par tā informatīvajiem pakalpojumiem un LV portāla „Par likumu un valsti” (www.lvportals.lv) lietotāju apmierinātības aptauju/vajadzību izpēti.

Iespējams, kāds no mūsu lasītājiem jau izteicis viedokli kādā no šīm aptaujām, taču būsim pateicīgi, ja arī šādā gadījumā dalīsieties pārdomās tieši par „Jurista Vārdu”, tā saturu un nākotnes perspektīvu.

"Jurista Vārda" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).