Oficiālais izdevējs LATVIJAS VĒSTNESIS
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Tieslietu ministrijas vadība apmeklē oficiālo izdevēju „Latvijas Vēstnesis”

24.11.2014.

Foto: Boriss Koļesniķovs, Jurista Vārds Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" valdes priekšsēdētāja Daina Ābele, TM parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks, "Jurista Vārds" galvenā redaktore DIna Gailīte, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, "Jurista Vārda" galvenās redaktores vietniece Sannija Matule, TM valsts sekretārs Raivis Kronbergs, tieslietu ministra biroja vadītāja Līga Ādamsone un "Jurista Vārda" redaktors Leonards Pāvils.

Lai padziļināti iepazītu oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” valsts funkciju izpildi un ar to saistītās aktualitātes nākotnes finansēšanas modeļa kontekstā, 22.novembrī oficiālo izdevēju „Latvijas Vēstnesis” apmeklēja un ar tā darbību klātienē iepazinās tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs un ministra biroja pārstāvji  - parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks un biroja vadītāja Līga Ādamsone

Vispirms Tieslietu ministrijas (TM) pārstāvji apmeklēja „Latvijas Vēstneša” Klientu centru Bruņinieku 53 Rīgā. Klientu centra pārziņa ir oficiālo paziņojumu pieņemšana, ievadīšana sistēma, apstrāde un sagatavošana publicēšanai. Izsoles, amatu konkursi, mantojumu ziņas, Komercreģistra ziņas, Uzņēmumu reģistra ziņas, pilnvaru atsaukumi, dokumentu un zīmogu atsaukumi utt. – tie ir oficiālie paziņojumi, kas iedzīvotājiem kā oficiālās publikācijas vienkopus ir pieejamas izdevumā „Latvijas Vēstnesī” (vietnē www.vestnesis.lv).

Vienlaikus Klientu centrs ir vieta, kas atvērta apmeklētājiem  arī citiem mērķiem, piemēram, tajā klātienē iespējams abonēt nedēļas žurnālu „Jurista Vārds”. Turpat arī atrodas neliela grāmatnīca, kurā pa izdevēja cenām var iegādāties „Latvijas Vēstneša” Grāmatu apgādā izdotās grāmatas.  

Apmeklējums turpinājās specializētā žurnāla „Jurista Vārds” redakcijā Bruņinieku ielā 36 – 12, Rīgā. Redakcija iepazīstināja ar izdevuma tapšanas vadlīnijām, aktualitātēm un pārrunāja nākotnes ieceres. Nedēļas žurnāla „Jurista Vārds” pirmsākumi ir pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu vidū, kad tā bija tematiskā lappuse toreizējā oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” saturā. Mūsdienās „Jurista Vārds” mērķtiecīgi izaudzis par līderi juridisko periodisko izdevumu nišā un tas ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā.

Turklāt 2014.gada sākumā „Jurista Vārds” publiskoja jauno portālu www.juristavards.lv, kas piedāvā ne vien žurnālu elektroniskā formātā, bet arī papildu bezmaksas saturu – ziņas, afišu, amatu konkursus un domnīcu (viedokļu un diskusiju virtuālo telpu).

Pēc tam Tieslietu ministrijas pārstāvji apmeklēja oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” galveno mājvietu Bruņinieku ielā 41, kur strādā Oficiālo publikāciju departaments, kura pārziņā ir oficiālais izdevums „Latvijas Vēstnesis” un vietne Likumi.lv (sistematizērti Latvijas Republikas tiesību akti), LV portāla "Par likumu un valsti" (www.lvportals.lv) redakciju un citas struktūrvienības.

Noslēgumā  valsts uzņēmuma „Latvijas Vēstnesis” vadība iepazīstināja Tieslietu ministrijas vadību ar uzņēmuma situāciju, finansēšanas modeli un pārrunāja nākotnes perspektīvu.

„Latvijas Vēstnesim” deleģētās valsts funkcijas ir noteiktas Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā. Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”:

  •  īsteno valsts politiku oficiālās publikācijas un tajā ietvertās informācijas sistematizācijas jomā,
  • veicina izpratni par normatīvajos aktos noteiktajām privātpersonu tiesībām un pienākumiem,
  • nodrošina valsts oficiālās informācijas sniegšanu, oficiālās publikācijas un tajā ietvertās informācijas sistematizācijas procesu.

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

© 2011 VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).

LAPAS KARTE

 
 

Par mums

Vēstnesim 100
Jaunumi
Izdevēja vēsture
Pirmais. 14.12.1918.
Infografika
Video
Oficiālais izdevējs
Misija un vīzija
Stratēģija
Struktūra un valde
Normatīvie akti
Privātuma politika
Pētījumi
Starptautiskā sadarbība
Vakances
Logotipi
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
Kvalitātes vadības sistēma
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
Visi
Aktuālie
Pabeigtie
Finanšu informācija
Publiskie pārskati
Atalgojums
Ziedojumi
Vēsture
2018 - 2015
2014 - 2010
2009 - 2005
2004 - 2000
1999 - 1992
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

Aktualitātes

Jaunumi
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Preses relīzes
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Publikācijas
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Vēsture

Oficiālā publikācija

Kontakti

Pakalpojumi

Oficiālie paziņojumi
Iesniegšana
Apliecinājumi
Cenas
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
Jurista Vārds (drukātais)
E-žurnāls (e-versija)
Komplekts (drukātais + e-žurnāls)
Rakstu iegāde (1 vai 5)
E-žurnāla iegāde
Kur nopirkt?
Pieteikties e-versijai
Abonēšanas noteikumi
Grāmatas
Grāmatu katalogs
Grāmatu apgāds
Piegāde
Kā nopirkt?
Reklāma
LV portāls
Jurista Vārds
juristavards.lv

RSS

 

RSS ir veids, kā sekot līdzi oficiālā izdevēja jaunumiem. Izvēlieties interesējošo sadaļu un pievienojiet savā RSS lasītājā atbilstošo RSS barotni!Lai lietotu RSS, ir vajadzīga īpaša programma — RSS barotņu lasītājs (RSS Feed Reader). Tā nav nepieciešama, ja izmantojat interneta pārlūkprogrammu (piemēram, „Opera”, „Mozilla Firefox”, „Safari”), e-pasta programmu vai interneta resursu, kura programmnodrošinājumā RSS lasītājs jau ir iekļauts.

Ja jums e-pastā ir RSS lasītājs, nospiediet RSS ikonu tajā portāla sadaļā, kuras jaunumus vēlaties saņemt savā RSS lasītājā. Nokopējiet konkrētās sadaļas barotnes adresi un iekopējiet to savā RSS lasītājā.

SAITES

 
 

Valsts institūcijas

 

Oficiālā izdevēja interneta vietnes

Tieslietu sistēma


TM padotības iestādes


Uzņēmējsabiedrības (TM valsts kapitāldaļu turētāja)

Starptautiskie resursi

Citi


NOSŪTĪT ŠO SAITI