Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Informācija klientiem: 5.septembrī “Latvijas Vēstnesī” iespējami sakaru traucējumi

03.09.2014.

“Latvijas Vēstneša” biroja ēkā (Bruņinieku 41, Rīgā) piektdien, 5.septembrī, notiks elektriskā tīkla pārslēgšanas darbi, lai uzlabotu elektroenerģijas padevi (palielinātu strāvas jaudu). Tas tieši ietekmē mūsu darba organizāciju un līdz ar to daļēji arī klientus.

 
Informējam, ka oficiālais izdevējs nodrošinās pamatpakalpojumus (piemēram, portālu darbību), bet vienlaikus lūdzam ņemt vērā, ka iespējami telefonsakaru traucējumi un ēka Bruņinieku ielā 41 nebūs pieejama apmeklētājiem.  

  • Svarīgi biroja (Bruņinieku 41, Rīga) apmeklētājiem!

Valdes birojs un ēkā izvietotās struktūrvienības nebūs pieejamas apmeklētājiem.

 

  • Svarīgi tiem, kas vēlēsies sazvanīt biroju vai struktūrvienības!

Lai arī numuru pāradresācija tiks nodrošināta, iespējami telefonsakaru traucējumi. Šādā gadījumā lūdzam būt situāciju izprotošiem  un mēģināt vēlreiz!

Iesakām zvanīt uz šo numuru - 67898741

 

  • Svarīgi oficiālo paziņojumu iesniedzējiem!

Klientu centrs (Bruņinieku iela 53, Rīga) apmeklētājus klātienē pieņems no pulksten 10. Atgādinām, ka piektdienās Klientu centrs apmeklētājus klātienē pieņem līdz pulksten 13, jo pēcpusdienā tiek gatavots pirmdienas oficiālā izdevuma laidiens.


Bez elektrības nebūs iespējams sniegt pakalpojumus, kuru veikšanai nepieciešams dators vai citas elektroierīces. Pamatpakalpojumu nodrošināšanai izmantosim ģeneratorus. Oficiālais izdevējs nodrošinās visu portālu darbību un pieejamību:

  •         5. septembrī iznāks oficiālais izdevums “Latvijas Vēstnesis” (www.vestnesis.lv) un tiks sagatavots pirmdienas, 8.septembra, laidiens;
  •         jaunie tiesību akti būs sistematizēti vietnē www.likumi.lv,
  •         darbosies portāli www.lvportals.lv un www.juristavards.lv,
  •         ar LASĪTĀJU SERVISU (par grāmatu iegādi un/ vai “Jurista Vārda” abonēšanas, e-versijas pieejas u.c. jautājumos) iesakām sazināties pa e-pastiem: abonenti@lv.lv un gramatas@lv.lv


Saziņai: info@lv.lv


Ar cieņu,

“Latvijas Vēstnesis”

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).