Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Caur dubļiem uz finišu. Lepojamies ar mūsu stipriniekiem!

06.05.2014.

Liene Miķelsone, LV portāls Lai gan Latvijas Vēstneša komandas sastāvā bija nelielas izmaiņas, tomēr tas netraucēja pieveikt trasi un nokļūt līdz finišam. Šoreiz komandā bija Ronalds Štikāns (likumi.lv), Pāvels Marhels (IT daļa), Juris Jansons (IT daļas praktikants) un Līva Miķelsone, kura pārstāvēja LV portālu.

"Latvijas Vēstneša" komanda jeb lieliskais četrinieks piedalījās Stipro skrējienā "Par stipru Latviju". Sarežģītais maršruts īpaši neomulīgos laikapstākļos godam pieveikts! Mūsējie veiksmīgi finišējuši, turklāt komandu vērtējumā ieguvuši 124.vietu, kas vairāk nekā 500 komandu konkurencē ir ļoti labs rezultāts.

 

2014.gada 4.maijā Cinevillas pilsētiņā norisinājās jau sestais „Stipro skrējiens”, kur 33 šķēršļus pievarēja arī "Latvijas Vēstneša" komanda. Kopumā šajā izaicinājumā piedalījās 6500 piedzīvojumu meklētāji. Uz starta stājās 728 sievietes, 2025 vīrieši un 920 komandas (3884 skrējēji).

Tas ir vienīgais šāda veida pasākums Baltijā, tāpēc dalībnieku rindas papildina arī skrēji no citām valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Vācijas, u.c. Treniņa nolūkā skrējienā piedalījās arī 35 ASV karavīri, kuri šobrīd uzturas Latvijā

Šogad trases garums bija gandrīz 9 km un tajā bija jāpārvar vairāk nekā 33 dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi.

Lūk, kā šo pasākumu piesaka tā rīkotāji:

"„Stipro skrējiens” ir Latvijā, Baltijā pirmais (noris kopš 2010. gada) un vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums  ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē. (..)„Stipro skrējienu” raksturo spēks, izturība un krietna deva humora, dalībnieku neizsīkstošais gribasspēks, neatlaidība un beigu beigās liels prieks par paveikto. Lieliska iespēja parādīt, ka Jūsu darba kolektīvs ir viens vesels."

Šogad laikapstākļi sarūpēja īpašu pārbaudījumu. Auksts, vējains, slapjš... Pārsaluši, smagām kājām, bet apmierināti ar padarīto, pēc aptuveni divu stundu ilga skrējiena uz finiša līnijas nostājās arī "Latvijas Vēstneša" komanda pilnā sastāvā. 

 

Komandas "Latvijas Vēstnesis" dalībnieki:

  •  Līva Miķelsone (pārstāvēja LV portālu "Par likumu un valsti")
  • Ronalds Štikāns (OPD Tiesību aaktu sistematizācijas daļa; Likumi.lv)
  • Juris Jansons (IT daļa)
  • Pāvels Marhels (IT daļa)

 

Mūsu rezultāts:

  • Laiks: 2:09:00.
  • 124. vieta no 538, kas finišēja (kopumā bija reģistrējušās 920)
  • Rezultātu tabula rīkotāju mājaslapā - skat. šeit

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).