Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Izsoles. Kā piedalīties ? Kur un kad tās izziņo?

30.04.2014.

Ekrānšāviņš Apskatu par jaunākajiem tiesu izpildītāju paziņojumiem vienlaikus publicējam arī LV portālā. Turpat arī meklētājs.

Izsoles (tiesu izpildītāju sludinājumi) tiek publicēti „Latvijas Vēstnesī” katru darba dienu.  Popularizējot šo informāciju un padarot to pieejamāku vēl plašākai auditorijai, apskatu par jaunākajiem paziņojumiem publicējam arī LV portālā.

 

Dzīvokļi, zeme, mājas, lauku īpašumi, garāžas, darbnīcas u.c. – par šādu īpašumu izsolēm informāciju var uzzināt gan www.vestnesis.lv (šajā vietnē brīvi pieejams oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis"), gan www.lvportals.lv (apskats par jaunāko un informatīvais tilts uz arhīvu vietnē www.vestnesis.lv)


Izsoles: kur un kad tās izziņo?

Nekustamā īpašuma izsoli tiesu izpildītājs izziņo vismaz vienu mēnesi pirms izsoles. Pēc piedzinēja lūguma izsoli var izziņot vismaz divus mēnešus pirms izsoles, bet ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms izsoles.

  • Sludinājumu par izsoli tiesu izpildītājs publicē Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un izliek savā prakses vietā.
  • Papildus šīm publikācijām izsoles sludinājumi tiek izvietoti arī Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes tīmekļa vietnē.


Izsoles „Latvijas Vēstnesī”:  oficiālā publikācija

Ik darbdienu oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" tiek publicēti pārdesmit līdz simt izsoļu paziņojumu. Liela daļa no tiem ir saistīta ar parāda piedziņas vēršanu uz parādnieka – juridiskas vai fiziskas personas – nekustamo īpašumu.


Izsoles LV portālā: apskats par jaunāko

Apskatu par jaunākajiem tiesu izpildītāju paziņojumiem vienlaikus publicējam arī LV portālā, šādi padarot pieejamāku informāciju vēl plašākai auditorijai -  iedzīvotāju lokā, kas ikdienā  izmantot šo specializēto mediju.

  • LV portāls (www.lvportals.lv) > Izsoles
  • Apskats par jaunākajām publikācijām "Latvijas Vēstnesī”: saites un meklētājs sludinājumos
  • Turpat arī sadaļa „Drīzumā”: pēc nejaušības principa izceltas dažas izsoles, kuras notiks tuvākajā laikā.


Kā piedalīties izsolē?

Vēlaties piedalīties tiesu izpildītāju rīkotā izsolē? Līdz šim ar tām nav bijusi nekāda saskarsme?

Iesakām šādus skaidrojumus LV portālā („Lēmums - nekustamo īpašumu pārdot izsolē”, autore Guna Berlande, Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes izpilddirektore):

 

„Latvijas Vēstneša”  informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).