Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Laikraksts daļai abonentu tiks piegādāts trešdien

16.03.2010.

Foto: Māris Kaparkalējs

Informāciju sagatavoja VSIA “Latvijas Vēstnesis”

Tehnisku iemeslu dēļ šodien var kavēties oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” 16. marta numura savlaicīga piegāde abonentiem.

Tirāža ir nodrukāta, taču sakarā ar tipogrāfijas iespiedmašīnas tehniskām problēmām naktī uz otrdienu laidiena druka bija aizkavējusies. Tas var radīt piegādes traucējumus, īpaši reģionos.

Nav izslēgts, ka arī turpmākajās pāris dienās, kamēr tipogrāfijā tiks novērsti tehniskie sarežģījumi, laikraksta piegāde var aizkavēties.

Abonentiem, kuri šodien nav saņēmuši laikrakstu, tas tiks piegādāts trešdien. Ar „Latvijas Vēstneša” aktuālā laidiena saturu var iepazīties laikraksta bezmaksas elektroniskajā versijā www.vestnesis.lv. Atgādinām, ka kopš 2007. gada 1. janvāra laikraksta e-versija un plašais oficiālo publikāciju e-arhīvs (e-vidē uzkrāts kopš 1995. gada) ir pieejams bez maksas. Taču publikācijām e-versijā šobrīd nav oficiālas publikācijas statusa, tas ir, www.vestnesis.lv informācijai, t.sk. sludinājumiem un tiesību aktu tekstiem, ir vien informatīvs raksturs.

Uzziņai

Latvijā šobrīd oficiālās publikācijas un tās informācijas sistematizēšanas nodrošināšanas uzdevumu veic VSIA „Latvijas Vēstnesis”, un šī uzdevuma izpildi uzrauga Tieslietu ministrija. VSIA “Latvijas Vēstnesis” izdod LR oficiālo laikrakstu “Latvijas Vēstnesis” (laikraksta bezmaksas elektroniskā versija - www.vestnesis.lv, kas piedāvā publikāciju arhīvu kopš 1995.gada) un uztur tiesību aktu vortālu www.likumi.lv, kas sabiedrībai nodrošina aktuālās konsolidēto tiesību aktu redakcijas un pilnīgu/sistematizētu likumu un MK aktu krātuvi. „Latvijas Vēstneša” misija ir nodrošināt valsts oficiālās informācijas izsludināšanu un pieejamību.

Laikraksts "Latvijas Vēstnesis" iznāk valsts valodā A3 formātā četras reizes nedēļā – otrdien, trešdien, ceturtdien un piektdien – un nepieciešamības gadījumā arī citās dienās. Laikraksta apjoms ir atkarīgs no publicējamo dokumentu skaita un apjoma un publicēšanas steidzamības. Tuvākajā nākotnē paredzēts ieviests oficiālo elektronisko publikāciju, un šādu risinājumu paredz projekts „Valsts oficiālo elektronisko publikāciju pieejamības veicināšanas koncepcija”.

Papildinformācijai:
Ilze Apine
T.: +371 67313091
www.lv.lv
ilze.apine@lv.lv
www.twitter.com/likumi
www.twitter.com/portals_lvlv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).