Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Portāls juristiem – arī mobilajā versijā!

19.03.2014.

Mobilā versija m.juristavards.lv piedāvā meklēšanas iespēju un galvenos satura atlases rīkus: autoru katalogs, tiesību nozaru un tiesību prakses katalogs u.c.

Piekļuve pilnam saturam (jaunumiem un arhīvam), iespēja lietot e-žurnālu un aplūkot profilā uzkrāto personalizēto informāciju – tās ir priekšrocības, kuras turpmāk var izmantot viedtālruņu lietotāji, atverot portāla juristavards.lv mobilo versiju.

 

Janvārī vietne juristavards.lv jeb nedēļas žurnāla „Jurista Vārds” e-versija pārtapa portālā, piedāvājot juristiem u.c. interesentiem plašāku brīvpieejas saturu un jaunas funkcionālās iespējas, tajā skaitā personalizēt saturu. Šonedēļ publiskota mobilā versija m.juristavards.lv, kas lietotājiem paver pilnvērtīgas iespējas izmantot vietni mobilajām ierīcēm pielāgotā veidolā.

M.juristavards.lv nodrošina pieeju pilnīgam portāla saturam – žurnālam, ziņām, domnīcai (esejām un blogiem jeb „Brīvajam mikrofonam), afišai un amatu konkursiem.

Žurnāla abonentiem svarīgi zināt, ka „Jurista Vārdu” arī viedtālrunī var lietot divos formātos:

  • e-žurnāls jeb elektroniski šķirstāms drukātā žurnāla dubultnieks, kas pielāgojas ierīcei, no kuras to lieto (dators, planšete, viedtālrunis);
  • e-versija jeb žurnāla saturs ierakstā interneta formātā (to var komentēt, ieteikt sociālajos tīklos u.c.).

 

Tāpat m.juristavards.lv piedāvā meklēšanas iespēju un galvenos satura atlases rīkus: autoru katalogs, tiesību nozaru un tiesību prakses katalogs u.c.

Atgādinām, ka juristavards.lv kontu var izveidot ikviens, reģistrējoties portālā vai autorizējoties ar kādu no sociālajiem tīkliem. Autorizētiem lietotājiem ir iespēja personalizēt saturu, piemēram, veidot savus publikāciju sarakstus, pievienot  rakstiem vai ziņām personīgās piezīmes un veidot citātu krājumu (šī informācija pieejama lietotāja profilā). Tagad šim personalizētajam saturam var piekļūt, arī izmantojot mobilo versiju m.juristavards.lv.

"Mobilā versija piedāvā autorizēšanās iespēju. Tā nepieciešama, lai abonenti varētu piekļūt žurnālam. Tāpat ir nodrošināta atskaite par lietotāja apskatītajiem žurnāla rakstiem u.c. Savukārt visiem interesentiem tā nodrošina piekļuvi profilā uzkrātajai personalizētajai informācijai – rakstiem mapēs, citātiem un piezīmēm,” skaidro par portālu atbildīgā „Jurista Vārda” redaktore  Sannija Matule.

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).