Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Aicinām valsts iestādes padziļināti iepazīt Likumi.lv!

31.05.2013.

Mobilā versija M.LIKUMI.LV nodrošina: piekļuvi pilnam Likumi.lv saturam (jaunumiem un arhīvam), ērtu tiesību akta pārlūkošanu.

Tiesību aktu vietne Likumi.lv piedāvā daudz jaunu iespēju, piemēram, mobilo versiju m.likumi.lv. Lai Likumi.lv pilnvērtīgi izmantotu kā efektīvu rīku darbā, var noderēt īss ekskurss portāla funkcionalitātē, satura izkārtojumā un autorizēšanās piedāvājumā.

Likumi.lv redakcija ir atvērta sadarbībai un piedāvā valsts iestādēm u.c. interesentiem klātienē prezentēt jaunās vietnēs iespējas.

„Vairāk nekā gadu paralēli ikdienas darbam strādājot pie jaunās Likumi.lv versijas esam tiekušies uz to, lai jaunā Likumi.lv vietne Jums kļūtu par vēl ērtāku un noderīgāku palīgu ikdienā,” uzstādījumu, ar kādu veidots jaunais portāls, raksturo Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

Likumi.lv ir vienīgā vietne, kurā Latvijas valsts saviem iedzīvotājiem nodrošina bezmaksas piekļuvi sistematizētiem tiesību aktiem. Vietni Likumi.lv uztur un pilnveido oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”, kurš darbojas saskaņā ar Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumu.

  • Kontakti
  • E-pasts saziņai: likumi@lv.lv

 

 

Iesakām izmantot mobilo versiju - m.likumi.lv!

Mūsdienīga vietne šodien nav iedomājama bez mobilās versijas. Tāda ir izstrādāta arī jaunajiem Likumi.lv. Tā paredzēta lietošanai mobilajās iekārtās vai mazāk jaudīgos datoros. Mobilā versija nodrošina piekļuvi pilnam Likumi.lv saturam (jaunumiem un arhīvam), kā arī ērtu tiesību akta pārlūkošanu.

Mobilā versija būs ļoti piemērota arī lietotājiem, kuriem nepieciešama vienīgi vietnes pamatfunkcionalitāte, kā arī vājredzīgām personām, kuras tīmekļa pārlūkošanai izmanto speciālu programmatūru.

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).