Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Informācija par "Latvijas Vēstneša" 26.oktobra numuru

26.10.2012.

Foto: Māris Kaparkalējs, LV portāls

Tehnisku iemeslu dēļ šodien var kavēties LR oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” 26.oktobra numura savlaicīga piegāde abonentiem.

Naktī uz piektdienu tipogrāfijai radušies tehnisku traucējumi. LR oficiālā laikraksta "Latvijas Vēstnesis" tirāža nodrukāta, taču, tā kā druka bija aizkavējusies, tas radījis piegādes traucējumus, īpaši reģionos.

Abonentiem, kuri piektdien, 26.oktobrī, nav saņēmuši laikrakstu, tas tiks piegādāts pirmdien, 29.oktobrī (atgādinām, ka sestdienās piegādātāji pakalpojumus nesniedz).

Ar „Latvijas Vēstneša” aktuālā laidiena saturu var iepazīties vietnē www.vestnesis.lv, kur LR oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis" pieejams brīvi un bez maksas. 

 

Atgādinām, ka Latvijā kopš 1.jūlija veiksmīgi darbojas oficiālā e-publikācija. 3.jūlijā iznāca pirmais LR oficiālā izdevuma „Latvijas Vēstnesis” laidiens, kura saturam vietnē www.vestnesis.lv ir tāds pats juridiskais statuss kā papīra laikrakstam.

Oficiālo e-publikāciju nosaka Oficiālās publikācijas un tiesiskās informācijas likums (OPTIL), kas stājās spēkā šā gada 1.jūlijā. Likums paredz ar 2013.gada 1.janvāri pāriet uz oficiālo publikāciju tikai elektroniskā formātā un laikrakstu vairs neizdot. Līdz tam saskaņā ar OPTIL Ministru kabinets izvērtēs oficiālā izdevuma drošumu un pieejamību un gada nogalē sniegs par to ziņojumu Saeimai.

 

 

 

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).