Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

JURISTA VĀRDS: Nestāvi malā! Piesaki sevi jauno komerctiesību ekspertu vidū

15.05.2012.

Komerclikums stājās spēkā 2002. gada 1. janvārī, un šogad aprit tā pirmā desmitgade. Lai atzīmētu šo notikumu, Tieslietu ministrija (TM) 2012. gadā rīko vairākus pasākumus, kas veltīti Komerclikumam un aktuālajiem komerctiesību jautājumiem, tajā skaitā jauno juristu un tieslietu studentu pētniecisko darbu konkursu.

15.maija "Jurista Vārda" numurā publicēts konkursa nolikums. Lasi šeit!  
Atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par konkursu var iegūt, arī sazinoties ar organizatoriem (e-pasts: companylaw@tm.gov.lv). Konkursa organizatori aicina jaunos juristus un tieslietu studentus iesniegt savus pētījumus konkursam un vēl veiksmi!


Konkursa mērķis ir veicināt juristu diskusijas par komerctiesību teoriju un praksi Latvijā. Konkursā aicināts piedalīties ikviens jaunais jurists un tieslietu students, kurš vēlas diskutēt par aktuālajiem komerctiesību teorijas jautājumiem, aplūkot komerctiesību attīstības tendences Latvijā un Eiropā, salīdzināt Latvijas komerctiesību tradīcijas ar citu valstu normatīvo regulējumu, analizēt aktuālo tiesu praksi komerctiesību jomā, uzsvērt būtiskākos tiesu nolēmumus un atziņas, kritizēt neatbalstāmās tendences, apkopot tiesu praksi par konkrētiem komerctiesību jautājumiem un ierosināt nepieciešamos uzlabojumus Latvijas komerctiesību sistēmā.

Konkursam var iesniegt gan speciāli rakstītu darbu, gan arī studiju procesā tapušu pētniecisku darbu (tajā skaitā bakalaura darbu, diplomdarbu un maģistra darbu, kas aizstāvēts ne agrāk par 2010. gadu). Konkursa darbi ir jāiesniedz līdz 2012. gada 15. jūlijam.

 

Konkursa rezultāti tiek publicēti žurnālā "Jurista Vārds" un Tieslietu ministrijas mājaslapā (www.tm.gov.lv). Konkursa noslēguma pasākums notiek Tieslietu ministrijas un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes rīkotās Komerclikuma jubilejas konferences ietvaros 2012. gada 20. septembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Konkursu TM un Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte rīko ar oficiālo izdevēju “Latvijas Vēstnesis” un žurnāla “Jurista Vārds” atbalstu.

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).