Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

AMATU KONKURSI kļuvusi par populārāko LV portāla sadaļu

17.10.2011.

Lietotāju iecienītā sadaļa „Amatu konkursi” (izveidota 2010.gada septembrī) ir LV portāla sniegtais informatīvais pakalpojums. Kopš LV portāls kļuvis par patstāvīgu mediju ar savu interneta adresi (www.lvportals.lv), ir 2 īsie ceļi, kā līdz tai ātri nokļūt no mūsu mājas lapas jeb 'Latvijas Vēstneša" centrālās adreses (www.lv.lv). 

Lai varētu vienuviet iepazīties ar šobrīd aktuālajām vakancēm valsts pārvaldes iestādēs, oficiālajā laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” publicētie amatu konkursi apkopoti arī atsevišķā sadaļā LV portālā. Šādu informatīvo pakalpojumu - „Amatu konkursi: aktuālās vakances  valsts pārvaldē” - piedāvājam no 2010.gada septembra.

Īsceļi

Atgādinām, ka sadaļai var ērti piekļūt arī no mājas lapas LV.LV:

  1. Noklikšķiniet sākumlapā (zilajā kastītē) uz nosaukuma LV portāls (atvērsies portāls);  un tad – uz nosaukuma „Amatu konkursi”.
  2. Noklikšķiniet rīku rindā uz nosaukuma „Oficiālā publikācija” un tad uz sarkanās ikonas „Amatu konkursi ”.


Saturs

Gada laikā jaunievedums sevi ir pierādījis, kļūstot par populāru informatīvo resursu. Sadaļa ir  izveidota uz oficiālo publikāciju bāzes, un tajā nodrošinām pilnīgu un strukturētu oficiālajā laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” izsludināto un šobrīd aktuālo amatu konkursu sarakstu. Tātad tie konkursi, kuriem beidzies pieteikšanās termiņš, netiek vairs atspoguļoti - redzama tikai jaunākā un šobrīd aktuālā informācija

Lietotājiem svarīga informācija - sadaļa katru darbdienu tiek papildināta ar jaunākajā „Latvijas Vēstneša” numurā publicēto informāciju, tādēļ tā ir uzticams un aktuāls informācijas avots.

Arhīvs

Ar amatu konkursu arhīvu (strukturētu pēc laikraksta laidieniem) var iepazīties laikraksta „Latvijas Vēstnesis” e-arhīvā sadaļā „Sludinājumi” (oficiālie paziņojumi).

Lai oficiālo paziņojumu lietošana kļūtu ērtāka un uzlabotu informācijas pārskatāmību, ”Latvijas Vēstneša” meklētājs („Izvērstā meklēšana”) piedāvā atlases kritēriju – meklēšana noteiktā sludinājumu grupā, piemēram, „Amatu konkursi” vai „Izsoles”.

Šādi var ietaupīt laiku un atsijāt lieko informāciju. Atver izvērsto meklēšanu, ieraksti atslēgvārdu / -us un ieķeksē rūtiņā  „meklēt tikai sludinājumos"!

Vakantās darba vietas izsludināšana

Publiskajā telpā izskanējuši jautājumi, no kuras dienas – publikācija „Latvijas Vēstnesī” vai nākamā  – skaitīt pieteikšanās termiņu. Lv portāls septembrī sagatavojis skaidrojumu:

  • Publikācija „Kā valsts pārvaldē meklē un pieņem darbā ierēdņus
    LV portāls, 2011.gada 21.septembris


  • Fragments no skaidrojuma:
     Valsts pārvaldē vakanto darba vietu sludinājumi publicēšanai tiek iesniegti oficiālajam laikrakstam "Latvijas Vēstnesis". Likums nosaka, ka pretendentu pieteikšanās termiņš nedrīkst būt īsāks par 20 dienām un garāks par 30 dienām no konkursa izsludināšanas dienas.

    Valsts kancelejas Personāla nodaļas vadītāja Vita Kisļicka norāda, ka "konkursa izsludināšanas diena ir tā diena, kad vakance publicēta laikrakstā "Latvijas Vēstnesis". Tā likumdevējs ir paredzējis Valsts civildienesta likuma 8. pantā. Ja sludinājums publicēts, piemēram, 5. datumā, pieteikšanās notiek līdz 24. datumam ieskaitot". Vienlīdz VK pārstāve uzsver, ka konkursa izsludināšanas dienu nevajag jaukt ar likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu spēkā stāšanās kārtību, kas ir nākamajā dienā pēc to publicēšanas "Latvijas Vēstnesī", ja vien normatīvajā aktā nav noteikts cits termiņš.”

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).