Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Šodien atklāj Satversmes komentāru ceturto sējumu

31.05.2017.

Publicitātes attēls.

 Jaunā Satversmes zinātnisko komentāru sējuma atvēršanas svinīgais pasākums šodien Rīgas pils Svētku zālē pulcē Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Ministru prezidentu Māri Kučinski, oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” pārstāvjus un citus interesentus.

Šī notikuma kontekstā iesakām LV portāla (www.LVportals.lv) publikāciju par Satversmes komentāru nozīmi, to tapšanas procesu, kā arī izglītības sistēmas saturu un ierēdņu kompetenci – intervija ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes profesori, Satversmes tiesas priekšsēdētāja vietnieci Dr.iur. Sanitu Osipovu.

Šajā sējumā skaidrotas un apkopotas Valsts prezidenta un Ministru kabineta pilnvaras, funkcijas un tiesības.

Jaunā grāmata kā vērienīgā Latvijas Republikas Satversmes komentāru projekta ceturtais sējums klajā nākusi “Latvijas Vēstneša” Grāmatu apgādā.

Komentāros analizēta ne vien pastāvošā un atzītā juridiskā doktrīna, bet likts pamats arī tālākām diskusijām par šo konstitucionālo orgānu attīstību. Grāmata paspējusi gūt atzinīgu ekspertu un bijušo Valsts prezidentu vērtējumu vēl pirms tās publicēšanas. To savā darbā izmantojusi arī 12. Saeimas Juridiskās komisijas deputātu darba grupa Valsts prezidenta pilnvaru iespējamai paplašināšanai un ievēlēšanas kārtības izvērtēšanai, raksta LV portāls.

“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).