Oficiālais izdevējs LATVIJAS VĒSTNESIS
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
 
 

“Latvijas Vēstneša” reklāmas un sludinājumu speciāliste − 30 atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū

08.12.2016.

Foto: Eduards Ozoliņš / Valsts kanceleja. Svinīgās apbalvošanas ceremonija. Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš un valsts pārvaldes darbinieki, kurus Labas servisa kustības valsts pārvaldē ietvaros balsotāji atzinuši par atsaucīgākajiem.

Latvijas Republikas oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" reklāmas un sludinājumu speciāliste Iveta Kasparāne Valsts kancelejas rīkotās kampaņas laikā ir saņēmusi lielu skaitu iedzīvotāju balsu par izcilu klientu apkalpošanu, tādējādi iekļūstot starp 30 valsts pārvaldes darbiniekiem, kurus balsotāji atzinuši par atsaucīgākajiem.

Labākos valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistus svinīgajā apbalvošanas ceremonijā sveica 7. decembrī Ministru kabinetā. Tur Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš paspieda roku un pasniedza pateicības rakstu arī I. Kasparānei.

Svinīgajā ceremonijā Klientu apkalpošanas goda balvu “Teicams piemērs 2016” saņēma trīs atsaucīgākie valsts pārvaldes darbinieki un viena iestāde.

  • Pirmo vietu šogad ieguva Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas klientu apkalpošanas speciāliste Inita Tauriņa.
  • Otrajā vietā ir Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Jelgavas klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Ilona Zorova.
  • Tāpat balvu saņēma Sociālās integrācijas valsts aģentūras Profesionālās rehabilitācijas atbalsta nodaļas sociālā pedagoģe Ausma Rava.
  • Atsaucīgākās iestādes titulu saņēma Valsts ieņēmumu dienesta Rīgas klientu apkalpošanas centrs.


Ministru prezidenta Pateicības rakstus kopumā saņēma 30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti un atsaucību uzteica iedzīvotāji. Ministru prezidents Māris Kučinskis apsveikumā uzvarētājiem uzvēra: “Klientu uzticēšanās un pateicība ir augstākā balva, kuru var saņemt valsts iestādē strādājošais. Tās vērtība ir jo lielāka tāpēc, ka sabiedrības attieksme pret valsts pārvaldi kopumā ir kritiska.”

Laba servisa kustība valsts pārvaldē

Turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, arī šogad Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”. Kopumā 2016. gada kampaņas laikā saņemtas 2739 balsis par valsts iestādēm un to darbiniekiem visā Latvijā.

"Priecājos, ka pagājušajā gadā iedibinātā tradīcija apbalvot tos darbiniekus, kurus augsti novērtējusi sabiedrība, šogad saņēmusi plašāku atsaucību!

Iedzīvotāji valsts iestāžu darbiniekos visvairāk novērtējuši atsaucību, augstu atbildības sajūtu un vēlmi iedziļināties klientu jautājumos, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Es ticu, ka tieši individuālā pieeja kopā ar pozitīvu attieksmi pret darbu ir teicamas klientu apkalpošanas atslēga," atzīst M. Krieviņš.

Aizsākot laba servisa kustību valsts pārvaldē, iedibināta Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem. Mērķis − izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.

Apbalvojuma centrālais elements ir latviešu tautas zīme Auseklis − rīta zvaigznes simbols. Tas simbolizē gaismas uzvaru, kas caurstrāvo pozitīvu, gaišu un valstisku attieksmi, sniedzot iedzīvotājiem valsts pārvaldes pakalpojumus.

 

“Latvijas Vēstneša” informācija


Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

© 2011 VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).

LAPAS KARTE

 
 

Par mums

Vēstnesim 100
Jaunumi
Izdevēja vēsture
Pirmais. 14.12.1918.
Infografika
Video
Oficiālais izdevējs
Misija un vīzija
Stratēģija
Struktūra un valde
Normatīvie akti
Privātuma politika
Pētījumi
Starptautiskā sadarbība
Vakances
Logotipi
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
Kvalitātes vadības sistēma
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
Visi
Aktuālie
Pabeigtie
Finanšu informācija
Publiskie pārskati
Atalgojums
Ziedojumi
Vēsture
2018 - 2015
2014 - 2010
2009 - 2005
2004 - 2000
1999 - 1992
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

Aktualitātes

Jaunumi
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Preses relīzes
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Publikācijas
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Vēsture

Oficiālā publikācija

Kontakti

Pakalpojumi

Oficiālie paziņojumi
Iesniegšana
Apliecinājumi
Cenas
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
Jurista Vārds (drukātais)
E-žurnāls (e-versija)
Komplekts (drukātais + e-žurnāls)
Rakstu iegāde (1 vai 5)
E-žurnāla iegāde
Kur nopirkt?
Pieteikties e-versijai
Abonēšanas noteikumi
Grāmatas
Grāmatu katalogs
Grāmatu apgāds
Piegāde
Kā nopirkt?
Reklāma
LV portāls
Jurista Vārds
juristavards.lv

RSS

 

RSS ir veids, kā sekot līdzi oficiālā izdevēja jaunumiem. Izvēlieties interesējošo sadaļu un pievienojiet savā RSS lasītājā atbilstošo RSS barotni!

Aktualitātes
Jaunumi Preses relīzes


Piedāvājam arī izmantot RSS barotnes mūsu portālos: Likumi.lv un LV portāls

Lai lietotu RSS, ir vajadzīga īpaša programma — RSS barotņu lasītājs (RSS Feed Reader). Tā nav nepieciešama, ja izmantojat interneta pārlūkprogrammu (piemēram, „Opera”, „Mozilla Firefox”, „Safari”), e-pasta programmu vai interneta resursu, kura programmnodrošinājumā RSS lasītājs jau ir iekļauts.

Ja jums e-pastā ir RSS lasītājs, nospiediet RSS ikonu tajā portāla sadaļā, kuras jaunumus vēlaties saņemt savā RSS lasītājā. Nokopējiet konkrētās sadaļas barotnes adresi un iekopējiet to savā RSS lasītājā.

SAITES

 
 

Valsts institūcijas

 

Oficiālā izdevēja interneta vietnes

Tieslietu sistēma


TM padotības iestādes


Uzņēmējsabiedrības (TM valsts kapitāldaļu turētāja)

Starptautiskie resursi

Citi


NOSŪTĪT ŠO SAITI